sobota 7. února 2026

Diamantová svatba

15. ledna jsme s manželem měli výročí naší svatby. 60 let společného života. Pro spoustu povinností našich dětí jsme slavili až dnes. V pátek večer posezení doma, dnes oběd v restauraci. Krásnou kytici kterou jsem dostala od synů a úžasně dobrý dort a obrovský dárkový "balíček", spíš balík byl tečkou za dnešním dnem. Děkujeme všem našim milým za gratulace a příjemně strávený víkend. 





Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...