sobota 28. března 2026

Letošní Amarylky

Z letošních cibulí Amarylek vykvetlo 5 nádherných květů. Bohužel jedna bílá, kterou jsem po několika peripetiích sehnala  nevykvetla, nebo zcela zmizela. Kupovala jsem ji třikrát a vždy na krabičce bylo napsáno "bílá" ale nakonec byla žíhaná. Až jsem se dostala v zahradnictví už ke kvetoucí, která byla skutečně bílá tak jsem si ji koupila. Vykvetla jen jeden rok a pak nic. A tak mám tři žíhané a dvě červené.







 

4 komentáře:

  1. Tetkapernikarka
    Jituško, ať Ti dělají radost. Květy jsou to nádherné. Sama nepěstuji ani jednu, ale dostala jsem kytici s červenými květy, poupata se posupně rozvíjela i ve váze. Měj se hezky a přeji pohodový, předvelikonoční týden 🌞🍀🐣😊 Alena

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Jitko, jsou krásné. Mám několik prastarých červených a začaly rašit pře Vánocemi, jen samé listy. Nechala jsem je uschnout a teď zkouším zalívat. Nevím jestli to zvládnou. Měj se hezky!!! Helena (ŽK)

    OdpovědětVymazat
  3. Jitko, Tobě by rozkvetl snad i hřebík v květináči, nádjhera, mě dělá radost Lopatkovec a kaktus, kvetl před vánocemi a nyní zas.☺

    OdpovědětVymazat
  4. Já letos přes zimu přišla o čtyři cibule, nejvíc mě mrzí červená plnokvětá kterou jsem si koupila v Drážďanech na výstavě. Holt teď budu zas muset hlídat v obchodech a dokoupit.

    OdpovědětVymazat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...