pátek 30. října 2009

Sbírka pro Rolničku

Letos na jaře jsem na svých stránkách zveřejnila výzvu, která vás měla přivést na myšlenku solidárnosti s dětmi, které mají nějaké zdravotní, či mentální omezení. I teď, před Vánocemi se bude konat jarmark, kde se budou prodávat různé výrobky a výtěžek bude věnován právě Rolničce, která se věnuje dětem s nějakým postižením. Více najdete ZDE
O tom, jaký výsledek měla minulá akce konaná na jaře, se můžete podívat ZDE
A tady je ilustrační obrázek pořízený při jarním prodeji našich výrobků. Věřím, že se najde zase dost srdíček, které tato výzva osloví. I když vím, že doba je zlá, určitě je horší pro ty nemocné a postižené a těm by se mělo pomáhat. Myslím, že před Vánocemi se bude lépe prodávat.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...