středa 19. května 2010

Mám novou drogu...

Už jsem si myslela, že můj největší koníček je háčkování. Omyl. Stává se jím pletení z papíru. Nejen, že je to koníček, ale stává se pomalu drogou.Z počátku jsem myslela že se vším praštím do kamen a vzdám to, ale protože takový poraženecký postoje nemám v povaze, zkoušela jsem a okukovala práce ostatních motalinek až jsem stvořila svůj první, slušně vypadající košík. Dnes jsem splodila další. Opět není zdaleka takový, jak bych si představovala, (neumím uzávěry) ale i na ně jednou dojde. Zatím je to polotovar, nenamořený, ale už mám mořidlo doma a hned jak přestane pršet a trochu se oteplí i to napravím. Mám lihové mořidlo a to prý je v bytě dost cítit.
Došly mě ruličky a tak se snad dostanu i k žehlení prádla, které mám už dva dny nakropené a kvůli košíkům jsem to odkládala.  Tak tady je můj další pokus a teď jdu na to prádlo.


.


.

Prádlo je vyžehleno a tak jsem mohla připlést z listů žlutých stránek poklop na košík.


.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...