pondělí 27. listopadu 2017

První předvánoční počin

Představím vám svůj první předvánoční kousek. Pustila jsem se do něho včera odpoledne a ještě jsem ho večer pověsila. Na focení už to nebylo a tak se fotomodelem stal až dnes po poledni.Jedna z vás jistě pozná, že jsem na dozdobení věnce použila drátkované zvonečky. Pro vás, co nevíte, jsou to dárky od Květy. Ráno sněžilo, teď už svítí sluníčko a sníh zůstal jen na severních stráních. Chtěla jsem se pustit do oken, ale tak mně do nich svítí slunko, že umyji jen dvě. Jedno, kam už nesvítí a jedno kam ještě nesvítí. Manžel zápolí s osvětlením na dvorku. Protože velký smrk, na kterém jsme měli svíčky ještě minulé Vánoce už není, tak budeme svítit nejspíš na tujích pod oknem. Mně to vyhovuje. Jednak nejsou vysoké a tak se nemusím obávat, že by manžel zahučel ze žebříku a něco si polámal a druhak, budu na světýlka vidět z kuchyně. Prostě přípravy na Vánoce jsou v plném proudu.




Večer přidám obrázek z osvětlených tují. Pokud se ovšem zadaří a svíčky budou svítit. Každý rok se totiž stane, že některé nesvítí.

Dodatek. Samozřejmě, že některé svíčky nesvítily a tak si s tím manžel pěkně vyhrál. Podařilo se osvětlení stromečku zprovoznit a tak můžu konečně vložit fotky.
A dnes ráno i se sněhem.
A rozkvetl další vánoční kaktus.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...