pondělí 19. listopadu 2018

Na výletě

Je krásné dopoledne, sice chladné, ale svítí sluníčko a mraky se sněhem v nedohlednu. Ač nám je meteorologové slibovali už na včerejšek, nás nějakým zázrakem obešly. Za to jsem vděčná. Rozhodně se ještě nechci klouzat. Jsem schopná sebou fláknout na rovném a suchém chodníku natož potom na sněhu a ledu. Počasí dopřává i našim novým slepičkám, které už natolik zdomácněly, že už sedají na hřadu, (doposud stále na zemi, jak byly zvyklé), a i v zahradě jsou jako doma, když je manžel vypustí, aby si nahrabaly brouky a nazobaly se poslední trávy. Brzy už žádná nebude. Pro ilustraci fotka jak slepičky vypadaly když přišly k nám a jak vypadají dnes. Je jich osm a dnes snesly šest vajíček. Snášejí už deset dní.


A tak to vypadá, když se položím hlavou na chodník.Rozbité nové brýle na dálku, ale naštěstí na oko vidím. 



Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...