čtvrtek 15. listopadu 2018

První mrazivé ráno

Dnes jsem vstávala o něco dřív než jindy, protože jsem jela k MUDrovi na odběr krve. Venku bylo čerstvo a na střechách i na trávě byla jinovatka. Znamení toho, že bylo pod nulou. Naštěstí venkovní kytky už jsou ve sklepě, zbývá uklidit jen babičkovské muškáty, které jsem včera ostříhala a manžel je odnosí ještě dnes. Nemáme venkovní teploměr, takže nevím kolik pod tou nulou bylo. Musím to napravit a nějaký objednat. Stejně už mě nakupování popadá. Brouzdám po e-shopech a vyhlížím vhodné dárky. První už mám doma, jeden jsem objevila dnes a čekám, kdy ho přivezou. Nakupování na internetu mě baví, ale horší je vymýšlení dárků, abych s nimi u obdarovaných uspěla. Není to lehké, v tom mně dáte jistě za pravdu. Vnučka to letos pojala velmi vstřícně. Chtěla by mexickou kuchařku od Kamu a tak jsme se domluvily, že ji dostane od nás. Katka tedy bude spokojená, ale co ti ostatní. Naštěstí je do Vánoc ještě čas na přemýšlení, ale musím počítat s tím, že jak se Vánoce přiblíží, bude problém s doručováním, takže otálení není na místě. Běhání po obchodech mě nebaví, ani na to nemám fyzičku, takže já tento způsob nákupu preferuji. Máte to podobně, nebo vás předvánoční šílenství v obchodech baví?


Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...