pondělí 2. července 2012

Nedělní návštěva

V neděli nás navštívili noví majitelé Badyho, kterému jsme společně hledali domov. Přijeli i s Baxem, takže Sára měla velkou společnost, kterou si opravdu užívala. Oba bíglí kluci byli trochu popletení, protože ač je Sára vykastrovaná, oba se ji pokoušeli zmermomocnit. Zkoušeli to ze všech stran a poctivě se střídali. Myslela jsem si, že už toho má Sára dost a bude vděčná, když ji zavřu doma, aby si trochu oddechla. Opak byl pravdou. Ne a ne zůstat doma. Ani kluci to nevzdávali. Vysvobození nastalo až tehdy, když byli kluci odveleni do auta.Pak šla Sára rovnou do sprchy. Nová majitelka Bada je zdatná fotografka a tak fotky, které pořídila, stojí zato.

















Vidět víc bíglů ve smečce je zážitek, nemyslíte?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...