pátek 14. prosince 2012

Krásný den...

Už samotné ráno začínalo tak hezky...




Mám dopečeno, dozdobeno a tady je malá ochutnávka letošního pečení. Už zbývá jen zpracovat bílky, které zůstaly. Z těch udělám sněhové kouličky a obalím je v kokosu a v mandlových lupíncích. To miluje vnučka Katka a Míša, ten nejmladší vnuk tohoto jména. Tím dnes uzavřu téma pečení. To je úleva, která vylepšila dnešní den.



A ještě jedna bomba. Dostala jsem přidáno k důchodu ! Představte si, rovných 140,- Kč. Nejdřív jsem si říkala, že si to mohli nechat na zvýšení svých mizerných poslaneckých platů, ale pak jsem si spočítala, že je to cca 70 kusů těch nejlevnějších rohlíků a tak, když bude nejhůř, i s těmi bych přežila. Chtěla jsem vám to páni poslanci původně věnovat, ale rozmyslela jsem si to. Vy by jste suché rohlíky stejně nejedli. No řekněte, není to krásný den ? Taková "štědrá" nadílka od státu těsně před Vánoci.....

A doplnění posledních cukrovíček. Sněhové koule obalené v kokosu a mandlových lupíncích.



Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...