sobota 12. května 2012

Bígl v nouzi hledá domov

Slíbila jsem víc informací o pejskovi, který hledá nový domov a tady jsou. Bady se narodil 3.9.2005 naší fence Yorze a otci Montymu, oba byli s průkazem původu a Monty byl později dokonce uchovněn, to znamená, že absolvoval pracovní zkoušky. Bady pochází ze sedmi štěňat.













Dosavadní majitelka pejska nám o Badovi napsala:

Badík bude mít letos 7 let, ale přesto je stále plný energie. Je přátelský a má rád fenky, ale s pejsky si nerozumí. V minulosti na něho pár pejsků zaútočilo, tak to má stále v paměti. Je stále hravý, vyžaduje pozornost a má rád děti. Je zdravý, očkovaný a pravidelně odčervovaný.
Z povelů umí sedni, lehni, zůstaň, ke mně. Ven s ním chodíme na vodítku, volně ho nepouštíme. Pokud by jste o Badyho projevili zájem, dám vám kontakt na majitelku. Ještě jedna důležitá informace. Bady žije v Moravskoslezském kraji, ale určitě mu bude jedno, kde bude žít druhou polovinu svého života, hlavně, když to nebude v útulku, ale u hodných lidí, kteří mu dají svoji lásku. Jak znám bíglíky, tak on bude tu lásku mnohonásobně vracet.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...