středa 2. května 2012

Byl první májový den

Svátek práce jsme oslavili prací. Já střídavě v kuchyni a na zahradě. Pekla jsem krkovici, udělala změnu v minule použitém moučníku a to takovou, že jsem místo máslových sušenek použila hotový piškotový korpus. Ten jsem pokapala silnou instantní kávou s trochou rumu. Krém zůstal stejný. Taky to bylo dobré a trochu dietnější. No a po obědě jsem šla sázet muškáty a další rostlinky, které jsem přesadila již dřív, jsem s trochou rizika přemístila do zahrady. Kdyby přišly zmrzlí mužíčci, tak nebude problém vše přesunout domů.
První májový den se opravdu vydařil. Bylo krásně a já jsem udělala pár fotek.




Když květy nezmrznou, mohlo by být dost slivovice...


i křížalek a hruškovice...


Míša dnes pracoval na letním bytě pro chameleona, který se k nám zase vrátil.


A teď malá hádanka pro obdivovatele naší Sáry.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...