úterý 29. listopadu 2011

Moje resty

Dnes jsem se konečně dostala do obchodu. Jednak jsem navštívila galanterii a dokoupila chybějící příze a taky očíčka na tvoření panenek. Přikoupila jsem i nějaké korálky, ale jak jsem byla rozjívená z toho, že jsem zase ve svém oblíbeném obchodě, to nejdůležitější jsem zapomněla. Chtěla jsem si koupit nový centimetr - starý už je vytahaný a nějaké háčky. Nezbude, než si je objednat po internetu. Potřebovala jsem jít do obchodu se všemi těmi blbůstkami potřebnými pro tvoření věnečků a dekorací . chtěla jsem hlavně umělou vánoční růži a neměla jsem ani náplň do tavné pistole a tak i tu jsem si tam koupila. Žasla jsem nad cenami. Za pár blbinek jsem tam nechala 500Kč. Hlavně, že teď můžu vesele tvořit. A tady jsou ty moje dva resty.

Žlutá růže uvadla a tak je v polokouli ta správná, vánoční.



A teď můj druhý rest. Místo adventního věnce, který je keramický a mám o něj strach, protože Sára strhne se stolu vše, co ji zaujme, jsem zvolila tuto náhradní variantu. Hnězda je proutěná a na té se nedá nic rozbít.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...