sobota 5. listopadu 2011

Pizzové vdolečky

Při dnešním letmým proběhnutí vašich blogů jsem se zastavila u Emy a opsala jsem si recept na slaninové vdolečky. http://ema70.blog.cz/1110/slaninove-vdolecky-s-cibuli-a-syrem

Protože těsto, které má Ema na vdolečky v malé obměně používám na pizzu, nazvala jsem ty svoje vdolečky pizzovými. Ony se totiž od Eminých budou lišit i na pohled. Jen doufám, že budou chutnat stejně jako ty Eminy.

Z vykynutého těsta jsem udělala na vále placku a z ní vykrájela devět koleček. Ta jsem potřela rozšlehaným vajíčkem a pokladla slaninou, cibulí a kouskem Nivy. Ze zbylého těsta jsem vykrojila dalších devět koleček, která jsem projela válečkem na mřížkový koláč. Přikryla jsem jimi kolečka připravená na plechu, znovu potřela vajíčkem a posypala strouhanou Nivou.
A takhle to vypadalo. Příště dám ještě pod slaninu trochu kečupu. To proto, aby to mělo k pizze ještě o kousek blíž.




Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...