čtvrtek 26. ledna 2012

Co dělá Sára?

Když nedělá lumpárny, tak se vyvaluje u krbu . Tento klidový režim dodržuje, když jsme spolu samy doma. Jak je tady páneček, je Sára rozjivená a to je to, co pánečka přivádí k zuřivosti. Stále chodí za ním, skáče po něm, dožaduje se hrátek a dělá to tím nejnevhodnějším způsobem. Tahá ho za manžety košil, poštipuje ho a když se nedomůže svého, je schopna tu manžetu u košile i urvat. Dnes jsme doma samy, jen já a Sára, takže je tady klid. Dokonce jsme se v klidu spolu podívaly na tenis, což s pánečkem není možné. Když se dívají spolu, je tam zase rvanice a páneček ji nakonec vyhodí a zavře se do pokoje docela sám. Sára to chvíli nese s nelibostí a skuhrá za dveřmi, ale nakonec pohodí své tělo ke krbovým kamnům a spí, nebo jen tak vejrá do plamenů a nakonec stejně usne. Dnes jsem Sáru zachytila na její rozhledně. Ráda odtud pozoruje cvrkot. Já jen tiše doufám, že ji nikdy nenapadne přeskočit zábradlí.
Včera se nám vrátil vnouček a to bylo vítání ! Na chvíli měl páneček klid. Sára se pověsila na Míšu a pronásledovala ho všude, kam se šustl.Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Změna v tvorbě

 Protože mám čerstvě zoperované oči, tak háčkování zatím není to, co by se dělalo nejlépe. A proto, že neumím jen tak lelkovat, využila jsem...