středa 18. prosince 2013

Dárečky

Včera opět zvonila pošťačka a přinesla balíček, který dokonce už na dálku voněl. Byl od Blanky, na jejímž blogu byl vylosován můj komentář . A co jsem dostala? Krásné dárečky provoněné příjemnou vůní čajové svíčky. Blani, děkuji.


Další dáreček jsem dostala jinou cestou. Přinesla mi ho pedikérka, která k nám pravidelně dojíždí, aby nám zprovoznila naše nohy. Byla jen příležitostnou doručovatelkou. Před námi byla u jedné paní učitelky, která dělá krásné ozdoby z vizovického těsta a ta mi pár svých figurek poslala.


Použila jsem radu Emy, jak v této situaci, která na blog.cz stále panuje, vložit obrázek do článku. Je to zdlouhavé, ale snad se to zadaří i když zatím to v administraci blogu tak nevypadá. Na takový postup teď nemám čas, ale chtěla jsem ten způsob vyzkoušet. Další články, které mám předpřipravené na Ženský klub snad vložím, ale až v noci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...