středa 11. listopadu 2009

Martinské rohlíčky

Martinské rohlíčky jsou z kynutého těsta a plnit je můžete makovou nebo ořechovou náplní. Myslím, že i tvarohová by byla dobrá. Já jsem měla vyloupané ořechy, takže jsem je použila. Recept na kynuté těsto najdete ZDE . Pokud nejste úplné začátečnice, tak jistě víte, jak udělat nádivku. Makovou nádivku najdete u receptu na kynuté těsto. Podobně se dělá i ta ořechová, ale ta je bez rozinek. Z 1/2 kg mouky uděláte dva plechy rohlíčků. Postup pečení jsem nafotila.

Těsto nabírám polévkovou lžící.




Válečkem rozválím do trojúhelníka.



Vložím náplň a zahnu rožky, aby náplň při pečení nevytekla.


Stočím.




Vytvaruji rohlík a dám na plech.




Použiji pečící papír a peču v troubě vyhřáté na 120 - 150°C. Dobu pečení si vyzkoušejte podle zkušenosti s vlastní troubou.


Upečené pocukruji, dám na mísu a ochutnávka může začít.


Dobrou chuť.

Váleček najdete i na této adrese www.almipraha.cz za 86 Kč

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...