sobota 29. června 2013

Malý výlet

Včera jsme si udělali malý výlet. Hodně malý, jen do nedaleké vesničky, kde bydlí švagr Alois a kterému jsme opožděně jeli popřát k svátku. Vzala jsem si s sebou fotoaparát, protože on má před domem malou předzahrádku a v ní mu krásně kvetou levandule. Udělala jsem dobře, protože nekvetly jen levandule.









Cestou jsem vyfotila Boží muka. Celkový dojem kazí kravín v pozadí. Protože jsem fotila za jízdy z auta, nemohla jsem si vybrat lepší úhel, ve kterém by nebyl kravín vidět. Nějaký vandal rozbil sklo. Nevím, komu to mohlo udělat radost.


Obrazce v obilí po deštích.


Monumenty moderní doby této panenské přírodě vůbec nesluší.







Z kvality jednotlivých fotek by se dala odhadnout i rychlost jízdy našeho auta.Mrkající

A to už jsme doma.










A jak se oprávněně říká, " všude dobře, doma nejlíp", o tom bych mohla vyprávět já i Sára

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...