středa 6. listopadu 2013

A je to tady...

Dalo se to čekat. V tuto dobu už tady bývá i hůř. Manžel šel vypustit a nakrmit slepice, zatím, co já jsem chystala Sachra na cestu do Brna. Sára zůstala stát mezi dveřmi a jak jindy běží s manželem, aby ji neušlo nějaké žrádlo nesené slepicím, tentokrát nic a čekala na manžela u dveří. Ten, když se vracel ji říká " no co čumíš jak puk"? A ke mně prohodil jen tak, jako by nic, "napadl sníh". A na to jsem odvětila a " ty se divíš, že Sára čumí jak puk, už asi zapomněla, jak to tady chodí." Hned jsem vzala foťák a blik, to abych vám poreferovala.






Je to sice zatím jen poprašek, ale i to je neklamná známka toho, že paní zima už vystrkuje drápky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...