středa 25. března 2015

Milion a víc...

V běhu života jsem si ani nevšimla, že už počet návštěvníků mého blogu překročil milion. Přesto, že jsem věděla, že se ta suma blíží, když se tak konečně stalo, nepostřehla jsem to včas. Nevím, jestli je to za osm let blogování hodně, nebo málo, ale rozhodně jsem za to číslo vděčná. Každopádně děkuji všem mým návštěvníkům, zvláště pak těm pravidelným za to, že se mnou měli trpělivost v mých trapných začátcích a že to se mnou tak dlouho vydrželi. Můžu vás ujistit, že toho hned tak brzy nenechám a budu vás i nadále bombardovat svými více, či méně duchaplnými články. I dál vám budu předvádět své rukodělné výtvory a to tak dlouho, dokud na to budu vidět a ručičky mně nezchromnou. A teď něco, co jsem v posledních dnech ušmodrchala a na co se chystám. Čekají mě dvě krátké záclonky a abych z nich nezblbla, rozháčkovala jsem si několik oddechovek.

Na tomto obrázku je čepička na miminko od 0 do 3 měsíců.Klobouček pro malou slečnu 4 - 5 let.
Rozháčkované oddechové dečky pro kojence. Jedna pro holčičku a druhá pro chlapečka. Obě budou mnohem větší a teprve uvidím, ketrá bude dřív potřeba.A toto je zatím polotovar, ze kterého bude možná medvídek.
Budu ráda, když mi budete věnovat svoji přízeň i nadále a vynasnažím se vás příliš nenudit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Nová drůbež...

Dnes manžel přivezl šest nových kuřic Dominant pro obnovu chovu, kus za 183 Kč a 8 kačenek Mulard kus za 80 Kč. Přesné stáří kuřic neznám, a...