neděle 28. října 2012

Jak to vypadá u nás?

Jako na většině území naší republiky, tak i u nás do rána napadl sníh.Byl to sice jen poprašek, který během dne na jižních stráních roztál, ale přesto vykouzlil pěknou atmosféru. Posuďte sami.



Pokud jste z obrázků nabyli dojem, že jsem nestihla zazimovat, vyvedu vás z omylu. Převislé muškáty nejsem schopná přes zimu uchovat a tak je nechávám osudu. Zruším je až po neděli. Na jaře koupím nové.
Sníh napadal i na Sářinu vyhlídku a ráno se tvářila dost naštvaně. Nemohla se tam usádlit a tak přežívala na zahradě, která ji skýtá spoustu zábavy. Dnes poprvé využila i svoji boudu. Ne tak, jak je u ní zvykem,( viz. obrázek) ale zalezla si dokonce dovnitř.



Pejsci mají sníh rádi a naše psinka není výjimkou.Ale k dovádění potřebuje větší vrstvu, tohle nic není.

Všichni jste už možná navštívili hroby svých předků, ale nás to teprve čeká. Na Cenntrálním hřbitově v Brně, kde mám uloženy ostatky mých rodičů, byl o víkendu jistě pořádný blázinec. Je to tak každý rok. Není kde zaparkovat, hrozí, že někoho přejedete, protože lidí je na parkovišti jako máku a pletou se do cesty autům i jeden druhému. Ono to tam ani jinak nejde. Proto jsme to nechali až na všední den.Rodiče mám v kolumbáriu a tam se toho moc dát nedá.I tak to tam vypadá jako na střelnici a tak já dávám již tradičně jen malý věneček, který si většinou dělám sama. Můžu ho pověsit jedině na mramorovou desku, a aby nezakrýval nápisy, je opravdu jen malý.Jsem zastáncem toho, že méně je více a proto je i velmi jednoduchý.


A teď ještě poděkování Milušce, která slaví první výročí založení blogu a věnovala mi srdíčko za pár rad, které jsem ji v počátcích udělila. Děkuji Miluško.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...