neděle 1. června 2014

Dečka ze zbytků

Dnes byla dokončena předělávka obýváku. Je už i vytapetovaná jedna zeď a já jsem během dvou večerů uhaklovala dečku na novou komodu. Měla jsem několik zbytků příze Katka a tak jsem z toho vytvořila dečku pod květináče, aby se komoda nepodřela. Není to nic světoborného, ale účel splní.



Tapetu jsem dostala k Vánocům a teprve teď se dočkala svého uplatnění. K tomu starému nábytku se docela hodí i když vzor je trochu větší. S podobným vzorem jsem si koupila i látku na podsedáky na židle. Ty musím našít kvůli Sáře, aby se daly vyprat. Občas si ráda vyskočí na židli a chová se u stolu, jako člen rodiny.






Ještě zbývá pověsit obrazy. Doufám, že se to nebude moc liskat s tapetou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...