čtvrtek 11. října 2007

Znáte moc úplňku?

Dnes je novoluní, to znamená, že je nejvyšší příliv. Mnoho žen už ví, že tento den je nejvhodnějším dnem pro půst a že když se to vydrží, a pije se hodně tekutin a nic se nejí, vynese to nějaký úbytek váhy. V tomto období jsou v našem organizmu ovlivňovány ledviny, čištění krve a rovnováha tělesných tekutin. Proto je potřeba v těchto dnech zvlášt, dodržovat pitný režim. Činnost ledvin podpoříte také teplem a proto se doporučuje pít teplý šípkový čaj, který mimo přírodního vytamínu C obsahuje flavonoidy, které chrání buňky před volnými radikály. Je dobré si také promasírovat chodidla neboť tam začíná meridián ledvin. Nesolte příliš aby se vám nezvýšil krevní tlak. Budete-li pracovat v zahrádce, pak vězte, že zítřek je vhodný k sázení cibulovin a přesazování trvalek.
Tak a teď jsem zvědavá, kdo z vás se řídí lunárním kalendářem a dodržuje postní dny. Já jsem s tím začala a zdá se, že je to účinné. Hlavně netrpím. Ten jeden den v týdnu se to dá vydržet. Abych si udělala ten den příjemnější vymačkám si šťávu aspoň z 1kg pomerančů, zředím to vodou a to celý den popíjím.Tak se to dá vydržet. Když ráno skočím na váhu, je kilo dole.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Cuketa do mrazáku

Na tuto úpravu se hodí mladé cukety bez zralých jader, které nemusíte loupat. Cuketu nakrájejte na kolečka, mírně posolte a  nechte na cední...