pátek 23. ledna 2015

Trocha kytiček

Jeden amarylis už kvete a pomalu odkvétá. Další bude kvést za pár dní a třetí jsem si objednala od svého muže.




Ten druhý má stejnou barvu, ale rozhodla jsem se, že si každý rok koupím jednu cibuli a rozšířím tak svoji sbírku o pár různých barevných kultivarů.

Tipnete si jakou barvou se bude pyšnit tato cibule, kterou jsem dnes zasadila?




Fotka je nevalné kvality, ale není na ní nic zvláštního. Z ní se barva květu stejně nepozná.

Dnes jsme byli v Olomouci na pohřbu a na zpáteční cestě jsme si byli nakoupit v Prostějově. Viděla jsem tam pěkný brambořík a tak jsem po něm zatoužila. Manžel ho sponzoroval a tak bylo docela jednoduché přivézt si ho domů.



Jsem zvědavá, za jak dlouho ho umořím. On chce chladno a to já nemám skoro nikde. Ale snad to zvládnu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...