sobota 17. ledna 2015

Žeby jim ta předpověď zase jednou vyšla???

Na víkend zněla předpověď, že nad 400 m nad mořem bude sněžit. A ono sněží.
Nevím jestli v těch 400 metrech, ale v 600 sněží. Předpověď říkala, že napadne až 25 cm sněhu. Tak to uvidíme ráno. Sněží hustě a vytrvale, takže i to jim možná vyjde.

Důkazem toho je tato fotka pořízená před dvaceti minutami.




A protože to zase na jaro nevypadá, musím se radovat alespoň z amarylisu, který jsem zhruba před týdnem vytáhla na světlo boží.






Další jsem vytáhla o několik dní později a už vidím, že i ten pokvete.

Dlouhé zimní večery nás hned tak neopustí a tak jsem zakoupila pár hadříků na nějaké tvoření. Co z toho bude zatím nevím, ale jakous takous představu mám. Z něčeho bude vnitřek do košíku z papírovách ruliček, z něčeho budou ptáčci nebo srdíčka a z plsti nějaké brože. Ale zatím to mám jen v hlavě.












Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí hosté,
jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.

Háčkované přívěsky

Za poslední dobu jsem přidala do sbírky několik nových přívěsků buď na klíče nebo aktovky. Pro děti, které se zúčastní běhu  se psy i bez ps...